Küçükköy Evden Eve Nakliyat

1982 Anayasasının 56. maddesinde 4077 sayılı kanun gereğince tüketici hakları açıkca tanımlanmıştır. Yoğun olarak farklı korsan firmaların yaratmış olduğu güvensizlik problemlerini çözümlemek durumunda kalıyoruz. Bu nedenle bu yazımızda Küçükköy evden eve nakliyat firmaları olarak yasa hakkında tüketicilere bilgi vermek istedik.

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Tüketici Hakları

naliyat-bagcilar

Elbette ilk sayılması gereken ve herkesin kesin olarak emin olduğu en önemli hak, şikayet hakkıdır. Şikayet hakkı kullanımı için öncelikle, eğer nakliye işinizde bir sorun oldu ise Küçükköy evden eve nakliyat firmasını arayabilirsiniz. Mutlaka bir çözüm bulunur. Çözümsüz durumlara düşmemek için şirket olarak taşımalarımızı sigortalı olarak yapıyoruz.

Eğer sigortalı taşıma sistemleri bir çözüm olamıyor ise, bu durumda diğer haklarımızı bilip, ona göre işlemlerinizi yürütmeniz gerekiyor.

bagcilar-evden-eve-nakliyat

Küçükköy Nakliyat Bilgi Edinme Hakkı

Bilgi edinme hakkı, tüketicinin satın alacağı mal ya da hizmetin detayları ile ilgili bilgilerdir. Böylece tüketici farklı firmalardan alacağı bilgiler doğrultusunda tercihini daha kolay yapabilecektir.

Taşıma ile ilgili bilgi vermenin ötesine geçen Küçükköy evden eve nakliyat firması, taşınma sırasında, özellikle uzun mesafe taşımalarında, tüketicinin eşyasının nerede olduğunu bilmesini sağlamak için geliştirdiğimiz sistem ile bilgi edinme hakkını bir adım öteye taşımış olduk.

truck-wallpaper_1920x1200_83613 (1)

Küçükköy Evden Eve Nakliyat Tazmin Edilme Hakkı

Tüketici satın aldığı mal ya da hizmet nedeni ile bir zarara uğradı ise bu zararın tazmini gereklidir. Sigortalı taşımacılık ile sağlamak istediğimiz hak budur.